Medarbejdere

Aksel Dissing

Aksel Dissing
Anlægstekniker

Allan Madsen

Allan Madsen
Anlægstekniker

Allan Mehl

Allan Mehl
Installationstekniker

Allan Pedersen

Allan Pedersen
Servicetekniker

Andreas V. Krog

Andreas V. Krog
Kontorelev, kundeservice

Anette Bertelsen

Anette Bertelsen
Afdelingsleder, kundeservice

Annette Andreasen

Annette Andreasen
Kundekoordinator

Arne Thøgersen

Arne Thøgersen
Fiberkoordinator

Bjarke Krog

Bjarke Krog
Anlægstekniker

Bjarne Søndergaard

Bjarne Søndergaard
Fiberkoordinator

Bo Borggaard

Bo Borggaard
Anlægstekniker

Brian Klausen

Brian Klausen
Compliance manager

Carina Møller Fjordside

Carina Møller Fjordside
Teknisk designer

Carsten Nielsen

Carsten Nielsen
Installationstekniker

Charlotte Veile

Charlotte Veile
HR assistent

Chrestina Stauersbøl

Chrestina Stauersbøl
Financial Controller

Christen Møller

Christen Møller
Lager- og logistikmedarbejder

Christian Elgaard

Christian Elgaard
IT-supporter

Claudia Werner

Claudia Werner
Systemtekniker

Claus S. Andersen

Claus S. Andersen
Controller

Dorthe Farsø

Dorthe Farsø
Administrationskonsulent

Ejvind Klokker

Ejvind Klokker
Anlægstekniker

Flemming Kær

Flemming Kær
Fibertekniker

Frits Hove

Frits Hove
Anlægstekniker

Heidi Dahl

Heidi Dahl
Systemassistent

Helle Baunsgaard

Helle Baunsgaard
Økonomichef

Henrik  Ringgaard

Henrik Ringgaard
Målebalancetekniker

Henrik Hald

Henrik Hald
Installationstekniker

Henrik Jeppesen

Henrik Jeppesen
Projektleder

Holger Larsen

Holger Larsen
Afdelingsleder, Måler- og data

Inge-Marie Nielsen

Inge-Marie Nielsen
Kunderådgiver

Jacob Dörr

Jacob Dörr
IT-supporter

Jakob Brogren

Jakob Brogren
Tilsynsførende

Janni Hausgaard

Janni Hausgaard
Kunderådgiver

Jens Borg

Jens Borg
Fiberkoordinator

Jens Kr. Søndergaard

Jens Kr. Søndergaard
Anlægstekniker

Jeppe Klit

Jeppe Klit
Anlægstekniker

Jesper Glintborg

Jesper Glintborg
Driftstekniker

Jesper Hummel

Jesper Hummel
Driftstekniker

Jess Blaaberg

Jess Blaaberg
Fibertekniker

Jimmy Bülow

Jimmy Bülow
Fibertekniker

Joakim Schjødt-Pedersen

Joakim Schjødt-Pedersen
Projektleder

Joan Sunesen

Joan Sunesen
Receptionist

Johan Kjeldgaard

Johan Kjeldgaard
Anlægstekniker

Johnny Poulsen

Johnny Poulsen
Teknisk designer

Jonas Scheele-Simonsen

Jonas Scheele-Simonsen
IT-Supportelev

Jørgen Olesen

Jørgen Olesen
Anlægstekniker

Kaj Klingstrup

Kaj Klingstrup
Lager- og logistikelev

Kenneth Mortensen

Kenneth Mortensen
Anlægstekniker

Kent Faaborg

Kent Faaborg
Anlægstekniker

Kim Østergaard

Kim Østergaard
Fiberkoordinator

Klaus Jensen

Klaus Jensen
Anlægstekniker

Kristian V. Andersen

Kristian V. Andersen
Kontorelev all-round

Lars Vækild Hansen

Lars Vækild Hansen
Lager- og logistikmedarbejder

Lasse Pedersen

Lasse Pedersen
Kunderådgiver

Lene Kristensen

Lene Kristensen
Kantineleder

Lisbeth Mosborg

Lisbeth Mosborg
Teknisk designer

Lise Heegaard Lodahl

Lise Heegaard Lodahl
Kundekoordinator

Lone Munk

Lone Munk
Afdelingsleder, kommunikation- og marketing

Malte Grysbæk Nørgaard

Malte Grysbæk Nørgaard
Økonomiassistent

Martin K. Pedersen

Martin K. Pedersen
Projektleder

Michael Lyhne

Michael Lyhne
Forretningsudvikler

Michael Støvring

Michael Støvring
Projektleder

Mikael Kjeldsen

Mikael Kjeldsen
Teknisk designer

Mogens Haagh

Mogens Haagh
Teknisk controller

Morten Andersen

Morten Andersen
Anlægstekniker

Morten Berg

Morten Berg
Anlægstekniker

Morten Gade

Morten Gade
Anlægstekniker

Nikolaj Gundtoft

Nikolaj Gundtoft
IT-Supportelev

Ole Barslev

Ole Barslev
Fiberkoordinator

Otto Skou Hansen

Otto Skou Hansen
Teamleder

Patricia Andersen

Patricia Andersen
Kunderådgiver

Per Karlsen

Per Karlsen
Anlægstekniker

Peter Hermann

Peter Hermann
Landmålingstekniker

Peter Overgaard

Peter Overgaard
Afdelingsleder, Drifts- og anlæg

Pia Østergaard

Pia Østergaard
Kunderådgiver

Poul Ubbesen

Poul Ubbesen
Anlægstekniker

Preben Bro

Preben Bro
Afdelingsleder, Lager- og logistik

Rasmus Bæklund

Rasmus Bæklund
Projektleder

Rasmus Pedersen

Rasmus Pedersen
Driftstekniker

Rolf Kirk

Rolf Kirk
Projektleder

Rudi Dornhoff

Rudi Dornhoff
Projektleder

Steen Hoxer

Steen Hoxer
Servicetekniker

Steffan Pedersen

Steffan Pedersen
Anlægstekniker

Svend  Aage Johansen

Svend Aage Johansen
Anlægstekniker

Søren Falk

Søren Falk
Installationstekniker

Søren Terpager Andersen

Søren Terpager Andersen
Stærkstrømsingeniør

Teddy Rokohl

Teddy Rokohl
Installationstekniker

Thomas Bekhøj

Thomas Bekhøj
Fibertekniker

Tina Winther

Tina Winther
Kommunikations- og marketingkoordinator

Tine Lundbye

Tine Lundbye
Energirådgiver

Tove Christensen

Tove Christensen
Teknisk designer

Trine Madsen

Trine Madsen
Økonomiassistent

Troels  Bundgaard

Troels Bundgaard
Driftstekniker

Ulla Christensen

Ulla Christensen
Kundekoordinator

Få medindflydelse

Du er andelshaver i Thy-Mors Energi, hvis du bor i Thy, på Mors eller Thyholm. Du kan derfor få medindflydelse på vores fælles el- og fiberselskab.

Læs om dit medejerskab