Medarbejdere

Aksel Dissing

Aksel Dissing
Anlægstekniker

Allan Madsen

Allan Madsen
Anlægstekniker

Allan Mehl

Allan Mehl
Elinstallatør

Allan Pedersen

Allan Pedersen
Servicetekniker

Andreas V. Krog

Andreas V. Krog
Kontorelev, kundeservice

Anette Bertelsen

Anette Bertelsen
Afdelingsleder, kundeservice

Annette Andreasen

Annette Andreasen
Kundekoordinator

Bjarke Krog

Bjarke Krog
Anlægstekniker

Bjarne Søndergaard

Bjarne Søndergaard
Fiberkoordinator

Bo Borggaard

Bo Borggaard
Anlægstekniker

Brian Klausen

Brian Klausen
Compliance manager

Carina Møller Fjordside

Carina Møller Fjordside
Teknisk designer

Carsten Nielsen

Carsten Nielsen
Installationstekniker

Chrestina Stauersbøl

Chrestina Stauersbøl
Financial Controller

Christen Møller

Christen Møller
Lager- og logistikmedarbejder

Christian Elgaard

Christian Elgaard
IT-supporter

Claudia Werner

Claudia Werner
Systemtekniker

Diana Andersen

Diana Andersen
HR-chef

Dorthe Farsø

Dorthe Farsø
Administrationskonsulent

Ejvind Klokker

Ejvind Klokker
Anlægstekniker

Flemming Kær

Flemming Kær
Fibertekniker

Frits Hove

Frits Hove
Anlægstekniker

Helle Baunsgaard

Helle Baunsgaard
Økonomichef

Henrik  Petersen

Henrik Petersen
Administrationschef / CFO

Henrik  Ringgaard

Henrik Ringgaard
Målebalancetekniker

Henrik Bostrup

Henrik Bostrup
IT- & Innovationschef / CIO

Henrik Hald

Henrik Hald
Installationstekniker

Henrik Jeppesen

Henrik Jeppesen
Projektleder

Holger Larsen

Holger Larsen
Afdelingsleder, måler- og data

Inge-Marie Nielsen

Inge-Marie Nielsen
Kunderådgiver

Jacob Dörr

Jacob Dörr
Cloud systemadministrator

Jakob Brogren

Jakob Brogren
Tilsynsførende

Janni Hausgaard

Janni Hausgaard
Kunderådgiver

Jens Kr. Søndergaard

Jens Kr. Søndergaard
Anlægstekniker

Jeppe Klit

Jeppe Klit
Anlægstekniker

Jesper Glintborg

Jesper Glintborg
Driftstekniker

Jesper Hummel

Jesper Hummel
Driftstekniker

Jesper Primdahl

Jesper Primdahl
Entreprisechef

Jess Blaaberg

Jess Blaaberg
Fibertekniker

Jimmy Bülow

Jimmy Bülow
Fibertekniker

Joakim Schjødt-Pedersen

Joakim Schjødt-Pedersen
Projektleder

Joan Sunesen

Joan Sunesen
Receptionist

Johan Kjeldgaard

Johan Kjeldgaard
Anlægstekniker

Johnny Poulsen

Johnny Poulsen
Teknisk designer

Jørgen Olesen

Jørgen Olesen
Anlægstekniker

Kenneth Mortensen

Kenneth Mortensen
Anlægstekniker

Kent Faaborg

Kent Faaborg
Anlægstekniker

Kim Østergaard

Kim Østergaard
Fiberkoordinator

Klaus Jensen

Klaus Jensen
Anlægstekniker

Kristian Tilsted

Kristian Tilsted
Teknisk chef / CTO

Kristian V. Andersen

Kristian V. Andersen
Kontorelev all-round

Lars Peter Christiansen

Lars Peter Christiansen
Adm. direktør / CEO

Lars Thorup Nielsen

Lars Thorup Nielsen
Fiberchef

Lars Vækild Hansen

Lars Vækild Hansen
Lager- og logistikmedarbejder

Lasse Pedersen

Lasse Pedersen
Kunderådgiver

Lene Kristensen

Lene Kristensen
Kantineleder

Lisbeth Mosborg

Lisbeth Mosborg
Teknisk designer

Lise Heegaard Lodahl

Lise Heegaard Lodahl
Kundekoordinator

Lone Munk

Lone Munk
Kommunikationskoordinator

Malte Grysbæk Nørgaard

Malte Grysbæk Nørgaard
Økonomiassistent

Martin K. Pedersen

Martin K. Pedersen
Projektleder

Michael Lyhne

Michael Lyhne
Forretningsudvikler

Michael Støvring

Michael Støvring
Projektleder

Mikael Kjeldsen

Mikael Kjeldsen
Teknisk designer

Mogens Haagh

Mogens Haagh
Teknisk controller

Morten Andersen

Morten Andersen
Anlægstekniker

Morten Berg

Morten Berg
Anlægstekniker

Morten Gade

Morten Gade
Anlægstekniker

Ole Barslev

Ole Barslev
Fiberkoordinator

Otto Skou Hansen

Otto Skou Hansen
Teamleder, drift- og anlæg

Per Karlsen

Per Karlsen
Anlægstekniker

Peter Hermann

Peter Hermann
Landmålingstekniker

Peter Overgaard

Peter Overgaard
Afdelingsleder, drift- og anlæg

Pia Østergaard

Pia Østergaard
Kunderådgiver

Poul Ubbesen

Poul Ubbesen
Anlægstekniker

Preben Bro

Preben Bro
Afdelingsleder, lager- og logistik

Rasmus Bæklund

Rasmus Bæklund
Projektleder

Rasmus Pedersen

Rasmus Pedersen
Driftstekniker og beredskabskoordinator

Rolf Kirk

Rolf Kirk
Projektleder

Rudi Dornhoff

Rudi Dornhoff
Projektleder

Steen Hoxer

Steen Hoxer
Servicetekniker

Steffan Pedersen

Steffan Pedersen
Anlægstekniker

Svend  Aage Johansen

Svend Aage Johansen
Anlægstekniker

Søren Terpager Andersen

Søren Terpager Andersen
Stærkstrømsingeniør

Teddy Rokohl

Teddy Rokohl
Installationstekniker

Thomas Bekhøj

Thomas Bekhøj
Fibertekniker

Tina Winther

Tina Winther
Kommunikationskoordinator

Trine Madsen

Trine Madsen
Økonomiassistent

Troels  Bundgaard

Troels Bundgaard
Driftstekniker

Ulla Christensen

Ulla Christensen
Kundekoordinator

Få medindflydelse

Du er andelshaver i Thy-Mors Energi, hvis du bor i Thy, på Mors eller Thyholm. Du kan derfor få medindflydelse på vores fælles el- og fiberselskab.

Læs om dit medejerskab