Alle medarbejdere

Aksel Dissing

Aksel Dissing
Anlægstekniker

Allan Madsen

Allan Madsen
Anlægstekniker

Allan Mehl

Allan Mehl
Projektkoordinator

Allan Pedersen

Allan Pedersen
Servicetekniker

Anette Bertelsen

Anette Bertelsen
Afdelingsleder

Anna Høgild

Anna Høgild
Systemkonsulent

Annette Andreasen

Annette Andreasen
Kundekoordinator

Arne Thøgersen

Arne Thøgersen
Fibermedarbejder

Bjarke Krog

Bjarke Krog
Anlægstekniker

Bjarne Søndergaard

Bjarne Søndergaard
Fibermedarbejder

Bo Borggaard

Bo Borggaard
Anlægstekniker

Bo Nikolajsen

Bo Nikolajsen
Anlægstekniker

Carina Møller Fjordside

Carina Møller Fjordside
Teknisk designer

Carsten Nielsen

Carsten Nielsen
Installationstekniker

Charlotte Veile

Charlotte Veile
Bogholder

Christen Møller

Christen Møller
Lagermedarbejder

Christian Elgaard

Christian Elgaard
IT-supporter

Claudia Werner

Claudia Werner
Systemtekniker

Claus S. Andersen

Claus S. Andersen
Controller

Diana Andersen

Diana Andersen
HR-chef

Dorthe Farsø

Dorthe Farsø
Regnskabschef

Ejvind Klokker

Ejvind Klokker
Anlægstekniker

Flemming Kær

Flemming Kær
Fibermontør

Frits Hove

Frits Hove
Anlægstekniker

Heidi Dahl

Heidi Dahl
Kunderådgiver, vikar

Helle Baunsgaard

Helle Baunsgaard
Financial Controller

Helle Søgaard

Helle Søgaard
Sekretær

Henrik  Petersen

Henrik Petersen
Administrationschef

Henrik  Ringgaard

Henrik Ringgaard
Målebalancetekniker

Henrik Bostrup

Henrik Bostrup
IT-Chef / CIO

Henrik Hald

Henrik Hald
Installationstekniker

Henrik Jeppesen

Henrik Jeppesen
Projektkoordinator

Holger Larsen

Holger Larsen
Netchef

Inge-Marie Nielsen

Inge-Marie Nielsen
Kunderådgiver

Ingrid Lundsteen

Ingrid Lundsteen
Serviceassistent

Jacob Dörr

Jacob Dörr
IT-supporter

Jakob Brogren

Jakob Brogren
Tilsynsførende

Jan Madsen

Jan Madsen
Systemkonsulent

Janni Hausgaard

Janni Hausgaard
Kunderådgiver

Jens Borg

Jens Borg
Fibermedarbejder

Jens Kr. Søndergaard

Jens Kr. Søndergaard
Anlægstekniker

Jeppe Klit

Jeppe Klit
Anlægstekniker

Jesper Hummel

Jesper Hummel
Driftstekniker

Jesper Primdahl

Jesper Primdahl
Projektleder

Jess Blaaberg

Jess Blaaberg
Fibertekniker

Jimmy Bülow

Jimmy Bülow
Fibermontør

Joakim Schjødt-Pedersen

Joakim Schjødt-Pedersen
Projektkoordinator

Joan Sunesen

Joan Sunesen
Receptionist

Johan Kjeldgaard

Johan Kjeldgaard
Anlægstekniker

Johnny Poulsen

Johnny Poulsen
Teknisk designer

Jonas Scheele-Simonsen

Jonas Scheele-Simonsen
IT-Supportelev

Jørgen Olesen

Jørgen Olesen
Anlægstekniker

Kaj Klingstrup

Kaj Klingstrup
Lager- og logistikelev

Kenneth Mortensen

Kenneth Mortensen
Anlægstekniker

Kent Faaborg

Kent Faaborg
Anlægstekniker

Kim Østergaard

Kim Østergaard
Fibermedarbejder

Klaus Jensen

Klaus Jensen
Anlægstekniker

Klaus Skydt

Klaus Skydt
Anlægstekniker

Kristian Tilsted

Kristian Tilsted
Entreprisechef

Lars Buch-Jepsen

Lars Buch-Jepsen
Data-Arkitekt

Lars Peter Christiansen

Lars Peter Christiansen
Adm. direktør / CEO

Lars Thorup Nielsen

Lars Thorup Nielsen
Fiberchef

Lars Vækild Hansen

Lars Vækild Hansen
Lagermedarbejder

Lasse Pedersen

Lasse Pedersen
Kunderådgiver, elev

Lene Kristensen

Lene Kristensen
Serviceassistent

Lisbeth Mosborg

Lisbeth Mosborg
Teknisk tegner

Lise Heegaard Lodahl

Lise Heegaard Lodahl
Kundekoordinator

Lone Munk

Lone Munk
Kommunikations- og marketingansvarlig

Malte Grysbæk Nørgaard

Malte Grysbæk Nørgaard
Regnskabselev

Marianne Larsen

Marianne Larsen
Direktionssekretær

Michael Futterup

Michael Futterup
IT-Supporter

Michael Lyhne

Michael Lyhne
Forretningsudvikler

Michael Støvring

Michael Støvring
Projektkoordinator

Mikael Kjeldsen

Mikael Kjeldsen
Teknisk tegner

Mogens Haagh

Mogens Haagh
Projektkoordinator

Morten Andersen

Morten Andersen
Anlægstekniker

Morten Berg

Morten Berg
Anlægstekniker

Morten Gade

Morten Gade
Anlægstekniker

Niels Christian Lyngs

Niels Christian Lyngs
Anlægstekniker

Nikolaj Gundtoft

Nikolaj Gundtoft
IT-Supportelev

Ole Barslev

Ole Barslev
Fibermedarbejder

Patricia Andersen

Patricia Andersen
Kunderådgiver

Per Karlsen

Per Karlsen
Anlægstekniker

Peter Hermann

Peter Hermann
Landmålingstekniker

Peter Overgaard

Peter Overgaard
Driftstekniker

Pia Østergaard

Pia Østergaard
Kunderådgiver

Poul Ubbesen

Poul Ubbesen
Anlægstekniker

Preben Bro

Preben Bro
Logistikchef

Rasmus Bæklund

Rasmus Bæklund
IT-supporter

Rasmus Pedersen

Rasmus Pedersen
Driftstekniker

Rolf Kirk

Rolf Kirk
Projektkoordinator

Rudi Dornhoff

Rudi Dornhoff
Projektkoordinator

Rune Plejdrup

Rune Plejdrup
Kunderådgiver

Sanne Andersen

Sanne Andersen
Serviceassistent

Sigrid Bang

Sigrid Bang
Kunderådgiver

Steen Hoxer

Steen Hoxer
Servicetekniker

Steffan Pedersen

Steffan Pedersen
Anlægstekniker

Svend  Aage Johansen

Svend Aage Johansen
Anlægstekniker

Svend Erik Justesen

Svend Erik Justesen
Intern konsulent

Søren Dath

Søren Dath
Salgsingeniør

Søren Falk

Søren Falk
Installationstekniker

Teddy Rokohl

Teddy Rokohl
Installationstekniker

Thomas Bekhøj

Thomas Bekhøj
Fibermontør

Tina Winther

Tina Winther
Kommunikations- og marketingkoordinator

Tine Lundbye

Tine Lundbye
Energirådgiver

Tove Christensen

Tove Christensen
Teknisk assistent

Trine Madsen

Trine Madsen
Regnskabsassistent

Troels  Bundgaard

Troels Bundgaard
Driftstekniker

Ulla Christensen

Ulla Christensen
Kundekoordinator

Du får medindflydelse

Du er automatisk medejer af Thy-Mors Energi, hvis du bor i Thy, på Mors eller Thyholm, og derfor har du også medindflydelse på vores fælles el- og fiberselskab.

Læs om dit medejerskab